Przychodnia Weterynaryjna DOG czynna: 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK w godzinach 10:00-18:00, SOBOTA w godzinach 10:00-13:00

telephone 41 25 15 500 oraz w nagłych przypadkach pogotowie całodobowe mobile phones 604 456 540

Leczenie psów, kotów, koni i zwierząt egzotycznych. Zapraszamy!

Kocia depresja
To jeden z najpoważniejszych problemów kocich prowadzących do wielu bardzo poważnych następstw i chorób. Kot potrafi cierpieć z powodu osamotnienia, każda zmiana codziennej rutyny wytrąca z równowagi. Przeżywa stres, gdy w domu pojawia się intruz nowa osoba, dziecko, inne zwierze zmiana umeblowania lub, gdy grozi mu niebezpieczeństwo. Cierpiący kot - kłopot w tym, że zawsze cierpi w milczeniu - staje się nieobecny duchem, przestaje się myć i jeść, wylizuje się skrycie, traci orientację. Czasem rozładowuje napięcie demonstrując zachowania w ludzkim mniemaniu nie do przyjęcia: drapie, gryzie i spryskuje dywan moczem wypróżnia się poza kuwetą. Nagła przemiana kociej osobowości może być symptomem choroby i tę możliwość należy przede wszystkim wykluczyć udając się na wizytę w naszej lecznicy. Jeśli jednak lekarz wyeliminuje fizjologiczne przyczyny odmiennych stanów kociej świadomości, można być pewnym - futrzak jest w dołku psychicznym.

Czytaj więcej: Koty

Zapraszamy do psiego przedszkola prowadzonego w naszej lecznicy.

Jeżeli chcesz zrozumieć swojego psa, zapobiegać problemom z jego wychowaniem, masz już takowe, dobrze trafiłeś...

Wizyty behawioralne prowadzone są prze doświadczonych ludzi od kilku lat prowadzących Studia Podyplomowe "Psychologia Zwierząt w SWPS w Poznaniu, oraz wiele szkoleń w ostatnich latach w Polsce i za jej granicami.

Czytaj więcej: Nauka zachowań psów

Profesjonalne porady i terapie z dziedziny psychologii psów, kotów i koni z terenu całej Polski. Konsultacje behawioralne. Porad udzielają doświadczeni fachowcy.

Masz problem z zachowaniem swojego zwierzaka, opisz problem i wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 604456540.

 

Godziny przyjęć

Zapraszamy do naszej przychodni

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
w godzinach 10:00-18:00

SOBOTA
w godzinach 10:00-13:00

DOG na Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr